050-5392446 

אימון אישי

אנשים באים לאימון מסיבות רבות ושונות, השורה התחתונה היא הרצון לשינוי, אנשים מחפשים תשובות לשאלות, למאוויים ולתשוקות, שלא מצליחים להביא לידי ביטוי ולידי ביצוע. אנשים שואלים את עצמם למה דברים לא זזים לי? האם מה שאני רוצה ושואף לו בכלל אפשרי? אני מסוגל לכך?

אך טבעי שכל אחד מחפש חיים מאוזנים, איכותיים, שקטים, שמחים, פחות לחץ, פחות בלבול, פחות קשיים כלכליים וכן הלאה...

העולם בו אנו חיים משתנה במהירות עצומה ולעיתים אנו מוצאים עצמנו נבוכים, חסרי אונים, חסרי ביטחון לנוכח אי יכולתנו לפעול ולהשתמש במשאבים ובטכנולוגיות שעומדים לרשותנו.

תהליך האימון כפי שאני מאמינה הינו הדרך בה המאמן רואה במתאמן ישות שלמה יצירתית ובעלת משאבים, מאמין ביכולתו של המתאמן, במשאבים הפנימיים שיש לו, ביכולתו לזהות את החסמים והגורמים המעכבים לביטוי אישי ובהמשך יוביל לפריצת דרך, למימוש ולהגשמה עצמית.  

אני מאמינה שלמתאמן יש את התשובות.  בסיוע תהליך אימון באמצעות הקשבה מעמיקה, שאלת שאלות ממוקדות, המתאמן מגלה את עוצמותיו ואת מגבלותיו, ידע להגדיר את מטרותיו, מה הוא רוצה, ממה הוא חושש, מה מניע אותו ומה מרתיע אותו.

תפקידו של המאמן אם כן לתפיסתי הוא לעזור למתאמן להביע את חלומותיו, תשוקותיו, שאיפותיו.

לעזור לו להבהיר את המשימות הקריטיות של חייו, מטרותיו  וחזונו.

המאמן אינו מטפל, תהליך האימון אינו תחליף לטיפול פסיכולוגי ככל שהוא נדרש, זוהי דרך אימון כמשמעותה, בה המתאמן לומד להתבונן ולהכיר את החסמים המונעים ממנו מימוש מטרותיו מפנה אותם מדרכו להצלחה, זו דרך מאתגרת משולבת בתובנות עמוקות, העצמה אישית וחוסן נפשי.

צור קשר

2all בניית אתרים